Adományozás

 

Bankszámlaszám: 10700158-67637539-51100005

Figyelem!

Egyesületünk figyelemmel kíséri a gyepmesteri telepre bekerülő négylábúakat. Ön is megteheti ha követi Facebook oldalunkat vagy a telep honlapját az alábbi linken: Hódmezővásárhelyi Városellátó és Foglalkoztató Közhasznú Nonprofit Kft.

Szociális program

1 % esély

Összefogás 2018

A póráz két végén

A legnagyobb ajándékot kapta egyesületünk karácsonyra. A balesetes cicánk gazdira lelt.
 
 

  

 
 

Egy kedves, szegedi állatvédő hölgy fogadta be őt negyedik cicusnak. Nagyon örülünk, hisz bő két hónappal ezelőtt még az sem volt biztos, hogy életben marad a cicus. Nagyon megérdemli a szeretetet és a törődést, ő egy HŐS CICA!
 
Nagyon szépen köszönjük mindenkinek, aki részt vett a kezelésében valamilyen formában, külön köszönet ideiglenes gondozójának és ápolójának! Boldog Gazdis Éveket Kívánunk!

További fotók:

 

Facebook

Csatlakozz - 2018

Életmentő - 2018

Sünmentő - 2018

Befogadó - 2018

Segítség

Már idén is több, mint 15 családnak segítettünk.