Adományozás

 

Bankszámlaszám: 10700158-67637539-51100005

Figyelem!

Egyesületünk figyelemmel kíséri a gyepmesteri telepre bekerülő négylábúakat. Ön is megteheti ha követi Facebook oldalunkat vagy a telep honlapját az alábbi linken: Hódmezővásárhelyi Városellátó és Foglalkoztató Közhasznú Nonprofit Kft.

Szociális program

1 % esély

Összefogás 2018

A póráz két végén

Kedves Állatbarátok! Egyesületünk az állatvédelem egész területén tevékenykedik. Mentünk állatot az utcáról, ivartalanítási akciókat szervezünk, nehéz helyzetben élő állattartó családokat támogatunk, oktatunk és különböző kulturális rendezvényeket szervezünk.
 

Bővebben: Várunk a csapatba!

Hódmezővásárhelyi Állatvédők Egyesülete fényképe.A Hódmezővásárhelyi Állatvédők Egyesülete segítségkérést kapott június 24-én, csütörtökön egy kedves helyi családtól. Két, kis madarat találtak az udvarukban, az egyiket már sajnos nem tudták megmenteni.
 
 
 
 
 
 
 

Bővebben: Műlábat kap a madárka

Facebook

Csatlakozz - 2018

Életmentő - 2018

Sünmentő - 2018

Befogadó - 2018

Segítség

Már idén is több, mint 15 családnak segítettünk.