Figyelem!

Egyesületünk figyelemmel kíséri a gyepmesteri telepre bekerülő négylábúakat. Ön is megteheti ha követi Facebook oldalunkat vagy a telep honlapját az alábbi linken:

Hódmezővásárhelyi Városellátó és Foglalkoztató Közhasznú Nonprofit Kft.

Szociális program

1 % esély

Összefogás

A póráz két végén

Befogadó

Egyesületünk legfontosabb célja, hogy védencei számára szerető otthont találhasson. Éppen ezért a "Karácsonyi Csomagot az Otthontalan Állatoknak" című projektünk keretein belül minden nap bemutatunk a Facebook oldalunkon egy védencünket, akit örökbe lehet fogadni, megismerni a fotó, a leírás alapján vagy támogatni adományokkal.

 

 

 


 

 

 

Ahhoz, hogy sikeres legyen a projekt, szükség van rád is! Oszd meg a posztjainkat, hívd meg az ismerőseidet, barátaidat is, fogjatok össze, adományozzatok, segítsetek felelős gazdikat találni a kutyusainknak, cicáinknak.
Bővebb infó: Ez az e-mail cím a spamrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát.


Adományozás

 

Bankszámlaszám: 10700158-67637539-51100005

Cicások csoportja..

Cicatartók és kedvelők klubja..
Nyilvános csoport 1 210 tag

Facebook

Csatlakozz

Életmentő

Sünmentő

Segítség