Örömhír a Hódmezővásárhelyi Állatvédők Egyesületétől!

Vannak pillanatok, amikor egy kicsit megállunk, és végre igazán örülhetünk… most egy ilyen történetet szeretnénk megosztani Veletek. 🥹
Bolyhos cicánkat a napokban örökbe fogadták! 🐱🏡
Ez a kedves, puha kis lélek sokat várt arra, hogy valaki meglássa benne azt a szeretetet, amit adni tud. És most… eljött az Ő napja! 🙏✨
Sajnos az utóbbi időszakban nagyon kevés az örökbefogadás… 😔
Rengeteg cica és kutya vár még mindig ránk, rátok, egy esélyre, egy otthonra, egy szerető gazdira. Éppen ezért Bolyhos története most különösen nagy öröm számunkra ❤️
És ami még szebbé teszi ezt a történetet:
Bolyhos Szegedi cica lett! 🏙️🐾
Egy közeli, szerető otthonba költözött, ahol végre biztonságban, szeretetben élheti az életét. Ennél többet nem is kívánhatnánk neki. 💕
🙏 Köszönjük az örökbefogadónak, hogy esélyt adott neki!
🙏 És köszönjük Nektek is, akik követitek, támogatjátok a munkánkat!
De a munka nem áll meg…
Minden egyes ilyen boldog történet mögött rengeteg ellátás, orvosi költség, etetés, gondoskodás van – és sajnos még sok-sok állat vár hasonló csodára. 🐾
💚 Kérünk Benneteket, hogy segítsétek munkánkat adótok 1%-ának felajánlásával!
Ez Nektek semmibe nem kerül, nekünk viszont életeket jelenthet! 🙏
📌 Adószámunk: 18298091-1-06
Egyetlen döntéssel Te is hozzájárulhatsz ahhoz, hogy még több Bolyhos találjon szerető otthonra. 🐱❤️
Köszönjük, hogy velünk vagytok!
Hódmezővásárhelyi Állatvédők Egyesülete 🐾💚

Leave a Comment

Az e-mail címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük

Scroll to Top