Ma különleges vendégeink voltak…

Ma különleges vendégeink voltak a Hódmezővásárhelyi Állatvédők Egyesülete menhelyén! ❤️🐾
A Hódmezővásárhelyi Észak-utcai Óvoda kis óvodásai látogattak el hozzánk két busszal, és rengeteg adománnyal érkeztek védenceink számára. Száraz és nedves eledeleket gyűjtöttek az állatoknak, amit hatalmas örömmel adtak át nekünk. 🐶🐱
Beszélgettünk velük a felelős állattartásról, meglátogatták kis védenceinket, és nagyon örültünk annak, hogy már ilyen fiatal korban fontos számukra az állatok szeretete és védelme.
Szívből köszönjük az óvodának, a szülőknek és a gyerekeknek ezt a csodás napot és a sok segítséget! ❤️

Leave a Comment

Az e-mail címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük

Scroll to Top