Ma különleges vendégeink voltak a Hódmezővásárhelyi Állatvédők Egyesülete menhelyén! 

A Hódmezővásárhelyi Észak-utcai Óvoda kis óvodásai látogattak el hozzánk két busszal, és rengeteg adománnyal érkeztek védenceink számára. Száraz és nedves eledeleket gyűjtöttek az állatoknak, amit hatalmas örömmel adtak át nekünk. 

Beszélgettünk velük a felelős állattartásról, meglátogatták kis védenceinket, és nagyon örültünk annak, hogy már ilyen fiatal korban fontos számukra az állatok szeretete és védelme.
Szívből köszönjük az óvodának, a szülőknek és a gyerekeknek ezt a csodás napot és a sok segítséget! 