Köszönjük Hódmezővásárhely!

Örömmel szeretnénk tájékoztatni minden állatbarátot, hogy a Hódmezővásárhelyi Állatvédők Egyesülete a hódmezővásárhelyi önkormányzat civil pályázatán 1 millió 500 ezer forintos támogatásban részesült! ❤️
A támogatási szerződést munkatársunk a tegnapi napon aláírta, így bízunk benne, hogy akár 1–2 héten belül meg is érkezhet az összeg egyesületünk számlájára. 🙏
A támogatást teljes egészében cicaház vásárlására, felújítására és bővítésére fordítjuk, hogy mentett cicáink még biztonságosabb, kulturáltabb és kényelmesebb környezetben élhessenek. 🐱🏠
Ez a segítség hatalmas előrelépést jelent számunkra és védenceink számára is, hiszen a férőhelyek fejlesztése és a megfelelő körülmények biztosítása nap mint nap komoly kihívást jelent.
Hálásan köszönjük Hódmezővásárhely Megyei Jogú Város Önkormányzata támogatását, bizalmát és azt, hogy fontosnak tartják az állatvédelmet városunkban! ❤️🐾
Köszönjük minden támogatónknak, önkéntesünknek és állatbarátnak is, hogy mellettünk álltok! 🙏
Péter Márki-Zay

Leave a Comment

Az e-mail címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük

Scroll to Top