A Hódmezővásárhelyi Állatvédők Egyesületével tegnap állatorvosnál jártunk Debivel.
Debi egy ivartalanított, idős kutyus (15 éves), akit 6 éve mentettünk meg. Sajnos előtte szaporították, és valószínűleg ennek a múltja most utolérte őt… Mi azóta igyekeztünk neki biztonságot, szeretetet és boldog életet adni. 
Az utóbbi időben csomót tapintottunk nála, ezért orvoshoz vittük. A vizsgálat során az derült ki, hogy:
az emlők környékén súlyos gyulladás és daganatos elváltozás gyanúja áll fenn
Ez sajnos egy nagyon komoly betegség, az orvos szerint a kilátások nem jók, de mindent megteszünk azért, hogy Debi fájdalommentesen, szeretetben tölthesse az idejét. 
Minden megosztás, támogatás és kedves szó számít! 
Köszönjük, hogy mellettünk vagytok – és Debi mellett is! 
