Debi története – segítségre van szükségünk!

A Hódmezővásárhelyi Állatvédők Egyesületével tegnap állatorvosnál jártunk Debivel.
Debi egy ivartalanított, idős kutyus (15 éves), akit 6 éve mentettünk meg. Sajnos előtte szaporították, és valószínűleg ennek a múltja most utolérte őt… Mi azóta igyekeztünk neki biztonságot, szeretetet és boldog életet adni. ❤️
Az utóbbi időben csomót tapintottunk nála, ezért orvoshoz vittük. A vizsgálat során az derült ki, hogy: 👉 az emlők környékén súlyos gyulladás és daganatos elváltozás gyanúja áll fenn
👉 a nyirokcsomók meg vannak duzzadva
👉 felmerült egy agresszív emlődaganat (IMC) lehetősége
Ez sajnos egy nagyon komoly betegség, az orvos szerint a kilátások nem jók, de mindent megteszünk azért, hogy Debi fájdalommentesen, szeretetben tölthesse az idejét. 🙏
💊 Jelenleg fájdalomcsillapítót és gyulladáscsökkentőt kap, és folyamatos megfigyelés alatt áll.
💸 A mai állatorvosi vizsgálat és kezelések költsége: 30.000 Ft, amit az egyesületnek ki kellett fizetnie.
❗ Most hozzátok fordulunk segítségért: Ha akár egy kávé árával hozzá tudtok járulni Debi ellátásához, hatalmas segítség számunkra! 🙏
🏦 Számlaszám (CIB Bank): 10700158-67637539-51100005
🏷️ Adószám: 18298091-1-06
📝 Közlemény: Debi
Minden megosztás, támogatás és kedves szó számít! 💕
Köszönjük, hogy mellettünk vagytok – és Debi mellett is! 🐶❤️

Leave a Comment

Az e-mail címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük

Scroll to Top