Örömhír a Hódmezővásárhelyi Állatvédők Egyesületétől!
Vannak pillanatok, amikor egy kicsit megállunk, és végre igazán örülhetünk… most egy ilyen történetet szeretnénk megosztani Veletek. Bolyhos cicánkat a […]
Vannak pillanatok, amikor egy kicsit megállunk, és végre igazán örülhetünk… most egy ilyen történetet szeretnénk megosztani Veletek. Bolyhos cicánkat a […]
A Hódmezővásárhelyi Állatvédők Egyesületével tegnap állatorvosnál jártunk Debivel.Debi egy ivartalanított, idős kutyus (15 éves), akit 6 éve mentettünk meg. Sajnos
A Hódmezővásárhelyi Állatvédők Egyesülete nevében ismét – és sajnos egyre nagyobb csalódottsággal – fordulunk hozzátok… Már többször közzétettük, hogy munkatársat
A húsvét a szeretet, a megújulás és az élet ünnepe. Ilyenkor sok helyen felmerül az ötlet: „vegyünk egy kis nyuszit