Adományozás

 

Bankszámlaszám: 10700158-67637539-51100005

Figyelem!

Egyesületünk figyelemmel kíséri a gyepmesteri telepre bekerülő négylábúakat. Ön is megteheti ha követi Facebook oldalunkat vagy a telep honlapját az alábbi linken: Hódmezővásárhelyi Városellátó és Foglalkoztató Közhasznú Nonprofit Kft.

Szociális program

1 % esély

Összefogás 2018

A póráz két végén

A gazdi leveléből idézve: "Kedves Hódmezővásárhelyi Állatvédők Egyesülete! Először is szeretnék Nagyon Boldog Karácsonyt kívánni mindenkinek! Pont egy hete hoztam haza Proxy cicát, aki facebookon keresett gazdit. Igazi kincs ez a cica és most már biztosan mondhatom, hogy hozzánk/hozzám szokott. Ő a legjobb karácsonyi ajándék.  Nagyon jól érzi magát, sokat játszik meg alszik."
Nagyon boldogok vagyunk!
Boldog Új Évet Kíván egyesületünk!
 

 

Facebook

Csatlakozz - 2018

Életmentő - 2018

Sünmentő - 2018

Befogadó - 2018

Segítség

Már idén is több, mint 15 családnak segítettünk.