Figyelem!

Egyesületünk figyelemmel kíséri a gyepmesteri telepre bekerülő négylábúakat. Ön is megteheti ha követi Facebook oldalunkat vagy a telep honlapját az alábbi linken:

Hódmezővásárhelyi Városellátó és Foglalkoztató Közhasznú Nonprofit Kft.

Szociális program

1 % esély

Összefogás 2019

A póráz két végén

Befogadó - 2019

A Hódmezővásárhelyi Állatvédők Egyesületének önkéntesei a mai napon Szeged-Szőregen jártak egy irgalmatlan állapotok között élő kutyusnál.
Mint ahogyan azt a képen láthatjátok, a házat, ahol a kutyus "él", a szemét elöntötte. Egy mentálisan sérült ember a magáénak mondja a kutyust, de Maci, mert ezt a nevet kapta, tulajdon képen csak oda szegődött a házhoz jó pár éve. Sérült, több hólyagszerű seb van az oldalán és a nyakán, a hátsó lábára sántít. Kedden visszük állatorvoshoz, viszont oda, ahonnan elhozzuk, VISSZA NEM VIHETJÜK, hiszen a gyógyulását nemhogy nem segítené elő, de a sebe el is fertőződhet.
IDEIGLENES befogadóra van szükségünk. Az egyesület a kutyus ellátását biztosítja, Neked csupán a helyet kell, a biztonságot és a szeretetet. Mentsük meg együtt Macit. Jelentkezz! 0630/554-84-66 vagy a 0620/980-20-42-es telefonszámon, de akár a Facebook-on is.
Köszönjük!

 

 

A mai napon Maci kutyust megműttettük Szegeden. Egy hatalmas nagy, csúnya, de jóindulatú daganat volt az oldalán, amely folyamatosan kifakadt. Valószínűleg fájhatott is neki és félő volt, hogy elfertőződik. Ideiglenes befogadó hiányában visszahelyeztük "otthonába". Be is oltattuk őt, hiszen chippes volt. Kapott antibiotikum injekciókat is. Most már jobban lesz. Egyesületünk önkéntesei szem előtt tartják Macit és segíteni fogják.
Köszönjük a mai nap munkáját önkénteseinknek.
2017.03.07.
Hódmezővásárhelyi Állatvédők Egyesülete

 

Kedves Támogatóink!
Most nagy szükségünk van Rátok! Mint olvashattátok az oldalunkon, a mai napon Maci kutyust meg kellett, hogy műttessük Szegeden. A műtéti költségek, az oltásai 16. 000 Ft, azaz tizenhatezer forintba kerültek.
A héten még két védencünk ellátását kell megoldani, chippeltetni és oltatnunk kell!
A kasszánk kiürült! Viszont segíteni akarunk! Veletek együtt, összefogva.
Kérjük, segítsetek egyesületünknek és támogassátok védenceink ellátását pár forinttal, hogy az állatorvosi költségeket ki tudjuk fizetni. Nagyon szépen köszönjük! Számítunk Rád!
Bankszámlaszám: 10700158-67637539-51100005 (CIB Bank) Hódmezővásárhelyi Állatvédők Egyesülete
0630/554-84-66, 0620/980-20-42

Adományozás

 

Bankszámlaszám: 10700158-67637539-51100005

Facebook

Cicások csoportja!

 
Cicatartók és kedvelők Klubja
Nyilvános csoport · 67 tag
Csatlakozás a csoporthoz
Szabályzat! Kedves Klubtagok! Ezt a csoportot azért hoztuk létre, hogy megmutassuk kedvencünket és segítséget nyújtsunk egymásnak a cicatartás nehézsé...
 

Csatlakozz - 2019

Életmentő - 2019

Sünmentő - 2019

Segítség

Már idén is több, mint 15 családnak segítettünk.