Adományozás

 

Bankszámlaszám: 10700158-67637539-51100005

Figyelem!

Egyesületünk figyelemmel kíséri a gyepmesteri telepre bekerülő négylábúakat. Ön is megteheti ha követi Facebook oldalunkat vagy a telep honlapját az alábbi linken: Hódmezővásárhelyi Városellátó és Foglalkoztató Közhasznú Nonprofit Kft.

Szociális program

1 % esély

Összefogás 2018

A póráz két végén

Állatok mentése a szatymazi tanyáról fényképe.A civil állatbarátok mellett egyesületünk tagjai is két napon át, reggeltől-estig dolgoztak a szatymazi tanyán, hogy segítsék a korábbi "mancsos" cicák körülményeinek jobbá tételét.
 
 
 

 
Fel nem fogható állapotok uralkodnak ott, de valamelyest stabilizálni tudtuk a helyzetet. Sajnos minden harmadik cicának hasmenése van, ezért macskaalomra, már nem használt rongyokra, törölközőkre lenne hatalmas nagy szükség. Egy nap alatt csaknem 100 kg macskaalom fogy el. ÖNKÉNTES segítőket is várunk SZEGED környékéről, akik a napi feladatellátásban tudnának segíteni.

Állatok mentése a szatymazi tanyáról fényképe.

Köszönjük!
 

Facebook

Csatlakozz - 2018

Életmentő - 2018

Sünmentő - 2018

Befogadó - 2018

Segítség

Már idén is több, mint 15 családnak segítettünk.