Adományozás

 

Bankszámlaszám: 10700158-67637539-51100005

Figyelem!

Egyesületünk figyelemmel kíséri a gyepmesteri telepre bekerülő négylábúakat. Ön is megteheti ha követi Facebook oldalunkat vagy a telep honlapját az alábbi linken: Hódmezővásárhelyi Városellátó és Foglalkoztató Közhasznú Nonprofit Kft.

Szociális program

1 % esély

Összefogás 2018

A póráz két végén

Hódmezővásárhelyi Állatvédők Egyesülete fényképe.Január 22-én, reggel nyolc órakor egyesületünk tagjai Hódmezővásárhelyen, a Csengettyű köz és környékén kezdték a napot egy helyi állatbaráttal, aki több cicát is etet ezen a környéken. Elmondta, hogy sajnos sok cica beteg.
 
 

 
Egyet meg is leltünk, egy lógós nyelvű, borzalmasan csipás, ivaros kandúrt. Délután a doktor bácsihoz elszállítottuk, aki megállapította, hogy egy idős, legyengült szervezetű cicuskával van dolgunk. Sajnos ki kellett húzni a hátsó fogait, mert ínysorvadása van. Kapott injekciókat és antibiotikumot. Egyesületünk a gondozásába vette, a hét közepén kell ellenőrző vizsgálatra vinnünk. Most jelenleg elkülönítve, melegben van.
Hódmezővásárhelyi Állatvédők Egyesülete fényképe.
Küldjétek neki az energiát, hogy minél hamarabb felerősödjön! Amennyiben támogatni szeretnéd a kezelését, azt a 10700158-67637539-51100005 (CIB Bank) számlaszámunkon teheted meg, „papóka” közleménnyel. Köszönjük szépen! 

Hódmezővásárhelyi Állatvédők Egyesülete fényképe.

Facebook

Csatlakozz - 2018

Életmentő - 2018

Sünmentő - 2018

Befogadó - 2018

Segítség

Már idén is több, mint 15 családnak segítettünk.